Exkluzívne fotoknihy

Dlho som hľadal vhodný výsledný produkt, v ktorom kvalitné svadobné fotografie vyniknú tak, ako si naozaj zaslúžia. Bežné fotoknihy z hromadných fotolabov sú veľmi peknou spomienkou na dovolenku, ale svadba si zaslúži predsa len niečo dôstojnejšie. Sú prevažne tlačené na papier podobný časopisu s relatívne nízkym rozlíšením tlače. Nakoniec som našiel, čo som hľadal a môžem Vám teda predstaviť možný výsledný produkt našej spolupráce, ktorý očarí každého, komu Vašu svadobnú fotoknihu ukážete.

Každá dvojstrana je tlačená na jeden kus papiera a po otvorení sa úplne vyrovná, vďaka čomu vznikne jednoliata plocha napríklad 30 x 60 centimetrov pri fotoknihe 30×30 s minimálne viditeľným predelom. Veľkou výhodou je voľnosť pri tvorbe jednotlivých dvojstrán. Fotografie snúbencov, kde ide o každý detail môžu byť veľkosti cca A4 na výšku, alebo aj cez celú dvojstranu na šírku. Doplnené môžu byť menšími fotografiami detailov. Dvojstrany venované hostine môžu zase obsahovať množstvo menších záberov, pri ktorých ide hlavne o zachytenie atmosféry a momentu. Najobľúbenejšími v prípadne svadobnej fotoknihy sú zvýhodnené kolekcie, ktoré zahŕňajú jednu veľkú fotoknihu pre mladomanželov a dve menšie pre rodičov. Všetky 3 knihy majú rovnaký grafický návrh.

Keďže medzi prvým kontaktom, a výrobou fotokníh býva časový úsek aj viac ako rok počas ktorého sa môžu meniť ceny dodávateľov, platia vždy ceny aktuálne pri objednávaní kníh.